EKF Mistrovství Evropy mládeže 2023 | Larnaca (Cyprus)

Začátkem února 2023 jsme se zúčastnili ME dorostu, juniorů a U21 v karate, které probíhalo na Kypru.

Jsme nadšeni, že naši karatisté reprezentovali náš klub s takovým odhodláním a vítězstvím na posledním Mistrovství Evropy v karate v Larnace! Rádi bychom pogratulovali našim skvělým zápasníkům Amálii Hakové, která získala stříbro, Marii Príglové, která vybojovala bronz, a také Daniele Malé a Josefu Linhartovi, kteří si odvezli 7. a 9. místo.

Je nádherné vidět, jak tvrdá práce, oddanost a vášeň pro karate mohou vést k takovému úspěchu. Tento úspěch je výsledkem neustálého tréninku a pevné vůle našich zápasníků. Taktéž bychom rádi poděkovali našemu trenérskému týmu za jejich vedení a podporu během celého procesu.

Toto Mistrovství Evropy bylo opravdu inspirativní a my jsme pyšní na naše karatisty, kteří reprezentovali náš klub s takovou odvahou a elánem. Gratulujeme našim karatistům k jejich výkonům a těšíme se na to, co přinesou na budoucí soutěže. Děkujeme všem za podporu!

 

 

Rozpútaj svoj potenciál

Sme tím mladých ľudí s vlastnými športovými skúsenosťami, špecializovaným vzdelaním a praxou. Posuňte sa s nami vo svojom výkone zase o krok ďalej a zvýšte svoju efektivitu v tréningu.

dozvedieť sa viac